Belangrijk om te weten!

Belangrijk om te weten:
Wij hebben geen irritante advertenties.
Én bewaren geen persoonlijke gegevens.

inline producten

~2 producten (0,25 seconden)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 15 meter

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 15 meter

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZHGebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op!Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvlies ernstig beschadigen.De verschillende OM en OS-fibersBij de reguliere netwerkkabels met RJ45 connectoren spreken we over categoriën (CAT5, CAT6 etc), bij optical fiber patch kabels heeft de kabel een OM- of OS-specificatie. OM staat voor 'Optical Multi Mode' en OS staat voor 'Optical Singlemode'. Glasvezel heeft op langere lengtes, net als koperen kabels, ook beperkingen. De OM- en OS-glasvezelsoorten vertellen u over welke lengte u welke snelheid kunt halen. De afstanden zijn point-to-point afstanden, hou er rekening mee dat elke overgang of koppeling signaalverlies tot gevolg heeft. Hierdoor neemt de maximaal te halen afstand af. OM1 (62,5/125µm):- 100BASE-FX = max. 2000m- 1000BASE-SX = max. 275m- 10GBASE-SR = max. 33m- 40GBASE-SR4 = niet ondersteund- 100GBASE-SR10 = niet ondersteundOM2 (50/125µm):- 100BASE-FX = max. 2000m- 1000BASE-SX = max. 550m- 10GBASE-SR = max. 82m- 40GBASE-SR4 = niet ondersteund- 100GBASE-SR10 = niet ondersteundOM3 (50/125µm):- 100BASE-FX = max. 2000m- 1000BASE-SX = max. 550m- 10GBASE-SR = max. 300m- 40GBASE-SR4 = max. 240m- 100GBASE-SR10 = max. 75mOM4 (50/125µm):- 100BASE-FX = max. 2000m- 1000BASE-SX = max. 550m- 10GBASE-SR = max. 400m- 40GBASE-SR4 = max. 350m- 100GBASE-SR10 = max. 100mOM5 (50/125µm):- 100BASE-FX = max. 2000m- 1000BASE-SX = max. 550m- 10GBASE-SR = max. 550m- 40GBASE-SR4 = max. 440m- 100GBASE-SR10 = max. 150mLSZH (low smoke zero halogen)Low smoke zero halogen kan in het Nederlands aangeduid worden als halogeenvrij of nul-halogeen. Dit is een aanduiding op materialen die de eigenschap moeten hebben om bij doorbranding weinig giftige gassen vrij te geven, alsook weinig rook te ontwikkelen. Behalve het directe gevaar voor mens, dier en milieu kunnen giftige gassen ook elektronica aantasten. De gevolgen hiervan kunnen zelfs in een later stadium mogelijke storingen veroorzaken. Door halogeenvrije materialen toe te passen kunnen deze gevaren aanzienlijk worden gereduceerd.

€ 31,46 Meer informatie en aanbieders >
inLine 26648A Druktoets schakelend 1 stuks

inLine 26648A Druktoets schakelend 1 stuks

inLine 26648A Druktoets schakelend 1 stuks

€ 9,65 Meer informatie en aanbieders >